motoger

Sonda lambda Opel Monterey

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey

Sprzedawcy części do Opel Monterey:

części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części śląsk
części moto2
gielda czesci
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
moto2
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
auto części warszawa
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto części
giełda części

Cena Sonda lambda Opel Monterey Cena

Oferta części samochodowych Opel Monterey możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Sonda lambda. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Układ wydechowy. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-07 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Sonda lambda do Opel Monterey jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Sonda lambda Opel Monterey 2.0 1999 hatchback. Tanio Sonda lambda Opel Monterey 2.0 1999 hatchback. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.0 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2008. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Opel. Ten model Monterey pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, lampa, 3,1 TD[UBS69], rs, 3.5, UBS25, A, RS.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie sonda lambda . Więc mogłem samemu naprawić swoje Opel Monterey. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Opel Monterey. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Opel Monterey to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Monterey bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Opel Monterey. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem sonda lambda do Monterey. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie sonda lambda. Gwarancja na sonda lambda okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem sonda lambda i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Opel Monterey. Teraz będę musiał poszukać sonda lambda. nie wiedziałem gdzie więc szukam na motoger Opel Monterey. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić sonda lambda w Opel Monterey. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć sonda lambda do Opel Monterey. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie sonda lambda. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo sonda lambda. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Opel Monterey na części.  


KONTAKT

tanio Sonda lambda Opel Monterey

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sonda lambda Opel Monterey
Sonda lambda Opel Monterey Sonda lambda Opel Monterey
Copyright © 2025. MOTOGER.pl